جنرال رازق : آدرس خانه‌های رهبران طالب در پاکستان نمایان است

Telegram
فرمانده پولیس ولایت قندهار گفته:"آدرس خانه‌های سران طالبان در پاکستان واضح است و،فرزندان ملامحمد عمر و خانواده او نیز در پاکستان به سر می‌برند".

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از "جمهور" جنرال عبدالرازق فرمانده پولیس ولایت قندهار می‌گوید که آدرس خانه‌های رهبران طالبان در پاکستان مشخص است و هر کسی که این آدرس‌ها را بخواهد او در اختیارش قرار می‎‌دهد.
وی به خبرنگاران گفته است که اسنادی موثق در اختیار دارد که نشان می‌دهد سران طالبان همراه خانواده‌های شان آزادانه در پاکستان زندگی می‌کنند.
فرمانده پولیس ولایت قندهار همچنین تصاویری را با رسانه‌ها شریک ساخته که ادعا می‌شوند فرزندان و خانه‌های سران طالبان در پاکستان می‌باشد.
جنرال عبدالرازق اظهارات سید حامد گیلانی رهبر حزب محاذ ملی را که گفته بود رهبران طالبان در افغانستان حضور دارند به شدت رد کرده است.
وی در این باره گفته:"سران طالبان در کویته، کچلاک، ژوب، لاهور، پشاور و کراچی در خانه‌های مجلل زندگی می‌کنند و تمامی امکانات برای آنان فراهم شده است".
گفتنی است که سید حامد گیلانی رهبر حزب محاذ ملی به تازگی گفته است که رهبران طالبان در افغانستان حضور دارند. ایناظهارات آقای گیلانی با موجی از واکنش ها روبرو شده است.
شورای ملی کشور، آقای گیلانی را جاسوس و نوکر سازمان استخباراتی پاکستان خوانده اند. ریاست اجرایی نیز اظهارات آقای گیلانی را خلاف منافع ملی خوانده است.

 

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала