منع سفر شهروندان امریکایی به افغانستان

© Vladimir PirogovAmerican servicemen prepare to board a military aircraft bound for Afghanistan in Manas airport in Kyrgyzstan in 2011.
American servicemen prepare to board a military aircraft bound for Afghanistan in Manas airport in Kyrgyzstan in 2011. - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
افغانستان را از لحاظ امنیت و ثبات در درجه چهار قرار داد و امریکا، از اتباع خود خواست به افغانستان سفر نکنند.


به گزارشاسپوتنیک به نقل از آوا، در این رده بندی پاکستان در سطح سه امنیتی قرار گرفت و از اتباع امریکایی خواسته شده تا قبل از سفر به این کشور مشورت های لازم را انجام دهند.
وزارت خارجه امریکا روز گذشته در یک اعلامیه هشدار داد که اتباع امریکایی به افغانستان سفر نکنند زیر این کشور با جرایم، تروریزم، بی ثباتی ملکی و درگیری با شورشیان رو به رو است.
در رابطه به سفر اتباع امریکایی به پاکستان در اعلامیه وزارت خارجه امریکا آمده‎است که پیش از سفر به آن کشور باید غور صورت گیرد اما امریکایی‎ها نباید از ایالات بلوچستان، خیبر پشتونخوا و مناطق قبایلی آن کشور سفر بازدید کنند.
اعلامیه وزارت خارجه امریکا از اتباع کشورش خواسته‎است تا در هنگام سفر به کشورهای‎که از لحاظ خطر در درجه دوم قرار گرفته‎اند احتیاط کنند و کشورهای‎که از لحاظ امنیتی دچار مشکل نیستند در درجه اول قرار دارند که اتباع امریکایی آزادانه به آن کشورها سفر می ‎توانند

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала