سترجنرال دوستم: ائتلاف نجات بخاطر تضعیف حکومت تشکیل نشده است

© Sputnik / Said Tsarnaev /  مراجعه به بانک تصاویر سترجنرال دوستم: ائتلاف نجات بخاطر تضعیف حکومت تشکیل نشده است
سترجنرال دوستم: ائتلاف نجات بخاطر تضعیف حکومت تشکیل نشده است - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
معاون اول ریاست جمهوری امروز گفت که ما ائتلاف برای نجات افغانستان را به خاطر راست ساختن پاهای کج حلقات موجود در نظام ایجاد کردیم تا حکومت را که به قیمت جان‌های شیرین و انگشتان بریده‌ی شما هموطنان ایجاد و ساخته‌ایم، مستحکم‌تر و پایدارتر بسازیم.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از صدای افغان(آوا) ستر جنرال عبدالرشید دوستم معاون اول ریاست جمهوری بعد از ظهر روز گذشته در جلسه امنیتی ولایت فاریاب که به اشتراک والی ولایت فاریاب، قومندان امنیه، رئیس امنیت ملی، قومندان لوای اردوی ملی مستقر در فاریاب و قومندانان خیزش های مردمی، از طریق تلیفون اشتراک کرد.
معاون اول ریاست جمهوری بعد از شنیدن مشکلات و شکایات اعضای جلسه، تمام نیروهای موجود در ولایت فاریاب را به وحدت، همبستگی و بسیج شدن علیه دشمنان آشتی ناپذیر کشور و مردم فاریاب دعوت کرد.
معاون‌ اول ریاست جمهوری به همه نیروهای امنیتی موجود در فاریاب هدایت داد تا تحت امر محمد همایون فوزی والی ولایت فاریاب بخاطر تأمین امنیت و دفاع از ولایت و سرزمین شان بسیج شوند.
معاون‌اول ریاست جهموری اشتراک کنندگان جلسه را خطاب قرار داده گفت که بعضی از دشمنان داخلی و خارجی تان بخاطری که به طالب و داعش روحیه بخشیده باشند در رسانه ها و صفحات اینترنتی شایعه پراگنی میکنند که گویا ایجاد شورای عالی ائتلاف برای نجات افغانستان بخاطر تضعیف حکومت وحدت ملی می باشد.
وی تصریح کرد: من به آنها می گویم که ما این ائتلاف را بخاطر راست ساختن پاهای کج حلقات موجود در نظام ایجاد کردیم تا حکومت وحدت ملی را که به قیمت جان های شیرین و انگشتان بریده‌ی شما هموطنان ایجاد و ساخته ایم، مستحکم تر و پایدارتر بسازیم.
معاون اول ریاست جمهوری در پایان سخنانش افزود که شما از تمام جریانات موجود سیاسی و نظامی کشورتان آگاه هستید، حالا وقت ضدیت و رقابت های نا سالم نیست، زیرا دشمن در عقب دروازه های خانه تان رسیده و من به صفت بزرگ تان به شما مشوره و هدایت میدهم تا سخنان تفرقه افگنانه هیچ کس را باور نداشته کمرتان را بخاطر دفاع از نوامیس، اراضی و بیرق سه رنگ کشورتان محکم ببندید و همیشه به یاد داشته باشید که شما از خود تاریخ، بزرگان و رهبری داشته اید و دارید، و این چند نفری که شما را بنام طالب و داعش تهدید میکنند، همیشه به راه های فرار و گریز متوجه اند تا میدان جنگ‌را رها کنند.

 

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала