افزایش ساخت کشتی های جنگی برای نیروی دریایی روسیه

© Photo / Ministry of Defence (United Kingdom)Британские ВМС и ВВС сопровождают авианосец "Адмирал Кузнецов"
Британские ВМС и ВВС сопровождают авианосец Адмирал Кузнецов - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
روسیه در مقابله با تهدیدها، به توسعه صنعت کشتی سازی تا سال 2050 اقدام کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر کارولیف قومندان نیروهای دریایی روسیه، برنامه های نیروی دریایی کشتی سازی روسیه با توجه به پیشروی روند صنعت کشتی سازی در جهان توسعه خواهد یافت.
کارولیف در سخنان خود در نمایشگاه نیروی دریایی МВМС-2017 در سانت پتربورگ افزود: «ما باید کار را بر روی توسعه صنعت کشتی سازی روسیه مطابق با گسترش این صنعت در جهان آغاز نماییم. هدف ما این است که نیروی دریایی روسیه با توسعه این صنعت توانایی پاسخگویی در برابر تهدیدات دیگر کشورها را در دریای مدیترانه در خود ایجاد نماید. ما باید در صنعت کشتی سازی چندین قدم جلو برویم و اکنون چشم انداز خوبی در پیش روی ما است. در همین راستا برنامه دولتی نیروی دریایی ارتش روسیه تا سال 2050 اجرا می شود».
بر اساس طرح فوق، کشتی های زمینی و زیر دریایی روسیه در آینده نزدیک 5 تا 10 ساله، با تکنولوژی جدید توانایی های بیشتری در زمینه تونایی حمل رادار و موشک های هواپیما خواهند داشت.
قابل ذکر است، نمایشگاه نیروی МВМС-2017 در روسیه با حمایت وزارت صنعت و تجارت روسیه، در سن پترزبورگ از 28 جون تا 2 جولای در محل «لین اکسپو» و «استیشن دریایی» برگزار می شود. موضوعات این نمایشگاه شامل کشتی سازی و صنایع وابسته به کشتی سازی، ارتش و نظامی، سیستم های مدیریت جنگی، کشتی هواپیما بردار، ارتباط و مدیریت، نیروگاه های دریایی، پایگاه های فضایی و پشتیبانی از کشتی ها و دیگر تکنولوژی های جدید است.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала