دختر تک‌تیر انداز کُرد به تیری که می‌رفت او را بکشد خندید+ویدیو

© AFP 2023 / Delil Souleimanدختر تک‌تیر انداز کُرد به تیری که می‌رفت او را بکشد خندید+ویدیو
دختر تک‌تیر انداز کُرد به تیری که می‌رفت او را بکشد خندید+ویدیو - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
به گزارش سپوتنیک ،دختر تیرانداز کُرد عضو شاخه زنان حزب «اتحاد دمکراتیک» معروف به YPJ که حدود 7 هزار زن کُرد عضو آن هستند و در حال نبرد با داعش در سوریه است، روز سه شنبه 27جون هدف شلیک یک تیرانداز داعشی در شهر الرقه در شمال سوریه قرار گرفت.

همانگونه که در ویدیو دیده می‌شود این تیر با فاصله چند سانتیمتر بالاتر از سر این دختر تیرانداز کُرد به دیوار پشت سر او اصابت می‌کند و این دختر، واکنشی جز خنده در برابر این خطر مرگ، از خود نشان نمی‌دهد.

این دختر تیرانداز از پنجره خانه‌ای در شهر الرقه در شمال سوریه به سوی نیروهای داعش تیراندازی می‌کند. گروه داعش هم‌اکنون در تلاش است در برابر عملیاتی که با حمایت ائتلاف بین‌الملل به رهبری آمریکا در استان الرقه در جریان است، مقاومت کند، با این وجود، در حال از دست دادن مناطق تحت تصرف خود یکی پس از دیگری است.

هنگامی که دحتر تک‌نیرانداز کُرد در حال هدف قرار گرفتن نیروهای داعش از پنجره بود، تیری به فاصله چند سانتیمتری به دیوار پشت سر دختر جنگجوی کُرد اصابت می‌کند. او ابتدا کمی خم می‌شود و سپس با خنده، زبان خود را نشان می‌دهد. او در این ویدیو با فیلمبردار حرف می‌زند و از این تیر که با فاصله کمی از کنا

ر او گذشته با شوخی و خنده یاد می‌کند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала