واکنش سخنگوی ریاست جمهوری به اظهارات محمد محقق

© Photo / کسراواکنش سخنگوی ریاست جمهوری به اظهارات محمد محقق
واکنش سخنگوی ریاست جمهوری به اظهارات محمد محقق - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
شاه حسین مرتضوی، سخنگوی ریاست جمهور در مورد اظهارات اخیر محمد محقق که گفته بود، با تداوم شرایط فعلی، فروپاشی حکومت وحدت ملی را تهدید میکند، ابراز نظر کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری آوا، شاه حسین مرتضوی، سخنگوی رییس جمهور اظهار داشت: "ای کاش آقای محقق این صحبت ها را به جای مصاحبه با رسانه ها در کابینه مطرح می کرد، بسیار موثرتر بود".

 محمد محقق، معاون دوم ریاست اجرایی در گفتگو با تلویزیون یک عنوان کرد که یک حلقه خاص در حکومت تمام صلاحیت‌ها و امکانات را در اختیار گرفته‌اند، دیگران را همچون اسیر می‌بینند.

شاه حسین مرتضوی یادآور شد که در نشست چهارشنبه‌ی گذشته کابینه محمد محقق وقت گرفت تا نکاتی را بیان کند.

با توجه به حوادث اخیر به خصوص حمله تروریستی به مسجد الزهرا در کابل، اعضای کابینه انتظار داشتند که وی نکات جدی و مهمی را در این خصوص بیان نماید اما خلاف انتظار همه وی فقط بر بازسازی مسجد الزهرا تاکید کرد.

 رييس جمهور هم به اداره امور فوراً هدايت داد كه مسجد بازسازی شود. و آقای محقق هم  طبق معمول دقايقی پس از شروع جلسه كابينه، اجازه گرفت و بيرون شد.

شاه حسین مرتضوی نگاشته است، من نه به حيث سخنگوي رياست جمهوري، بلكه به حيث يك شهروند از استاد محقق انتظار دارم هر آنچه را كه در مصاحبه با آريانا و تلويزيون يك بيان نمود، بهتر بود در حضور داشت رييس جمهور و رييس اجراييه در نشست كابينه مطرح مي كرد. تا واقعا به نگرانی ها و سوال ها در حضور اعضای كابينه جواب هم در يافت می‌شد.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала