یک گروه آدم‌ربایی در کابل توسط ریاست امنیت ملی انهدام شد

© REUTERS / Ahmad Masoodیک گروه آدم‌ربایی در کابل توسط ریاست امنیت ملی انهدام شد
یک گروه آدم‌ربایی در کابل توسط ریاست امنیت ملی انهدام شد - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
منسوبین ریاست عمومی امنیت ملی در یک عملیات هدفمند یک گروه آدم ربا را در ساحه ناحیه یازدهم شهر کابل شناسایی و اعضای آن را بازداشت نمودند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری آوا، منسوبین امنیت ملی  کشور طی یک عملیات یک گروه آدم ربا به سر گروپی  سید مصطفی اکبری مشهور به آغا صاحب فرزند سید اکبر را به همراه  هشت نفر دیگر از همکارانش در  کابل بازداشت کردند.
این افراد طی بازجویی صورت گرفته اعتراف نموده اند که یک طفل پنج ساله بنام پریسا را ۲۳روز قبل به هدف اخذ مقدار ۱۰۵ هزار دالر امریکائی از فامیلش، اختطاف و جهت پنهان نمودن، وی را به کشور پاکستان انتقال داده بودند و قصد داشتند تا مقدار پول متذکره را، از نزد پدر پریسا در کابل دریافت نمایند.
بازداشت شدگان که یک گروه حرفوی اختطاف‌چی بودند در عملیات پیچیده نیرو های امنیت ملی از ولایات ننگرهار و شهر کابل بازداشت و طفل خرد سال پس از آزاد سازی به خانواده اش  تحویل داده شد.

بر اساس خبرنامه ریاست عمومی امنیت ملی، در این گروه سید مصطفی اکبری سرباند گروپ اختطافچی، ادریس فرزند محمد عمر عضوی کلیدی گروپ، عبدالفرید فرزند عبدالنبی مسؤل نگهداری پریسا اختطاف شده، دل آغا مشهور به بریالی فرزند محمد نعیم مسؤل نگهداری شخص اختطاف شده، پرویز فرزند نورعلم عضو گروپ سید جمال مشهور به مسعود فرزند سید اکبر حمایت کننده مالی گروپ، حکمت الله فرزند آقا جان عضو گروپ، محمد ظریف فرزند محمد شفیع مسؤل مالی گروپ و فهیمه بنت سید اکبر انتقال دهنده از جمله اعضای دستگیر شده این گروه اختطافچی می باشند. 
پدر پریسا ضمن قدر دانی از تلاش های منسوبین ریاست عمومی امنیت ملی بخاطر بدست آوردن دو باره دخترش، از مراجع عدلی و قضائی می خواهد تا اختطاف‌چیان بازداشت شده را به جزای اعمال شان برسانند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала