آیا تا 48 ساعت دیگر جهان دگرگون خواهد شد؟

© Fotolia / Sergey NivensКарта глобального взаимодействия на планете Земля
Карта глобального взаимодействия на планете Земля - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
در 48 ساعت آینده جهان ممکن است به شدت تغییر کند.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه آلمانی دی ولت در این خصوص اطلاع داد که این امر به روند برگزیت، انتخابات پارلمانی در هالند و ورشکستگی امریکا مرتبط است.

در این مقاله آمده است: " 48 ساعت دیگر جهان کمی تغییر خواهد کرد. آنچه که طی دو روز آینده رخ خواهد داد احتمالا برای بازارهای جهانی و متعاقبا برای پول های ما عواقب را باخود خواهد داشت. برای سیاستمداران آلمانی که ممکن است با چالش های بی حد و مرزی مواجه شوند. اروپا ممکن است چهره ی خود را تغییر دهد و ابرقدرت جهانی در معرض ورشکستگی قرارگیرد. "

خبرنگاران خاطر نشان می کنند که تا به امروز بریتانیا رسما در روند خروج از اتحادیه اروپا قرار نداشت. اما 13 ماه مارچ پارلمان بریتانیا قانونی مربوط به برگزیت را تصویب کرد که به دولت اجازه می دهد، روند خروج از اتحادیه را آغاز نماید. اکنون الیزابت دوم ملکه انگلس باید انرا امضاء کند. تحلیل گران پیش بینی می کنند که روند خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا در اواخر ماه مارچ آغاز شده است. مشخص نیست که چه مبلغی دول اتحادیه اروپا از مقامات بریتانیا برای خروج از اتحادیه طلب کنند. فاکتور مهم در حفظ ثبات قانونی در جزیره عکس العمل سرمایه گذاران به برگزیت است.

15 مارچ سال 2017 در هالند انتخابات پارلمانی برگزار خواهد شد که مسئله ی اصلی در آن رهبر حزب راست آزادی گرت ویلدرس است. کارشناسان این دومینو را در تمام اروپا در صورت پیروزی پوپولیست های راست پیش بینی می کنند. 15 مارچ سیستم ذخیره فدرال آمریکا براساس پیش بینی ها با افزایش نرخ بهره مواجه می شود که ممکن است تاثیرغیر قابل پیش گویی داشته باشد. در سال های 1974، 1987، 2000 و 2008 بازارهای سهام بعد از افزایش نرخ بهره این سیستم ورشکست شدند. خبرنگاران تاکید می کنند که امروز خطرات مانند همیشه زیاد است.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала