پسر کاکای البغدادی در موصل دستگیر شد

© East News / Balkis Pressابوبکر البغدادی
ابوبکر البغدادی - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
نیروهای پولیس فدرال عراق موفق شدند پسر کاکای ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش را دستگیر کنند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از العالم، یک منبع نیروهای پولیس فدرال عراق تاکید کرد، که این فرد در چارچوب عملیات اطلاعاتی دقیق در منطقه الجوسق در غرب موصل دستگیر شده است.

رهبر داعش ترکیه را تهدید کرد - اسپوتنیک افغانستان
رهبر داعش ترکیه را تهدید کرد

ویدئوی منتشر شده از سوی منابع عراقی پسر فردی را نشان می دهد که پس از دستگیری در محاصره نیروهای پولیس فدرال عراق درحال انتقال است.

گروه تروریستی داعش از زمان آغاز عملیات آزاد سازی موصل تاکنون خسارت گسترده ای متحمل شده و صدها تن از عناصر خود را ازدست داده است.

براساس تازه ترین گزارشها همچنین سرکردۀ داعش به علت شکست های سنگین این گروه تروریستی در موصل، فرماندهان عراقی خود را عزل کرد.

یک منبع محلی در استان نینوا در شمال غرب عراق گزارش کرد: ابوبکر بغدادی درپی شکست های سنگین اخیر این گروه تروریستی فرماندهان عراقی خود را که در موصل با ارتش می جنگیدند ، عزل کرد.

این منبع که خواستار فاش نشدن نام خود شد ، افزود: بغدادی پس از این اقدام، تعدادی از اتباع عرب و غیرعرب را برای فرماندهی درگیری های مناطق تحت تصرف خود در غرب موصل منصوب کرده است.

منبع مذکور خاطرنشان کرد: بغدادی به فرماندهان عراقی خود اطمینان ندارد زیرا در درگیری های اخیر متحمل شکست های سنگینی شده و استحکامات دفاعی خود را از دست داده اند. 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала