بازیگران مشهور در تظاهرات علیه ترامپ شرکت کردند

© REUTERS / Rhona Wise بازیگران مشهور در تظاهرات علیه ترامپ شرکت کردند
بازیگران مشهور در تظاهرات علیه ترامپ شرکت کردند - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
19 ژانویه در نیویورک تظاهرات علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب ایالات متحده امریکا در نزدیکی آسمان خراش "Trump Towe r " این میلیاردر برگزار شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل خبرگزاری TASS ، 19 ژانویه  در نیویورک تظاهرات علیه  دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب ایالات متحده امریکا  در نزدیکی آسمان خراش  "Trump Towe r "  این میلیاردر  برگزار شد، که  چند هزار نفر در این تظاهرات شرکت ورزیدند و از جمله بیل دبلاسو شهردار نیویورک، رابرت دنیرو، آلک بالدوین، مارک روفالو، جولین مور بازیگر، ماریسا تومی، شیلین وودلی، بازیگران مشهور و همچنین مایکل مور کارگردان مشهور نیز در این تظاهرات حضور داشتند.
دنیرو اول به سخنرانی پرداخته و دونالد ترامپ را "نمونه بدی برای کل کشور ایلات متحده امریکا و این شهر نیویورک نامید".  آلک بولدوین که در برنامه کمدی شبکه تلویزیونی ABC نقش ترامپ را بازی می کند، ضمن انتقاد شدید از رئیس جمهور منتخب گفت:" ترامپ و پنس معاون وی، امیدوار هستند که ما خوشحال باشیم، اما تسلیم نشدن و سر تعظیم نیاوردند در مقابل آن دولتی که نمی خواهیم از ویژگی های بارز نیویورکی ها است".
مایکل مور نیز اعلام کرد: "کشور امریکا دوره بسیار خطرناکی را از سر می گذراند، و اکنون وضعی بسیار بدی است، اما می تواند وضع از این هم بد تر شود".    

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала