«ترانزاس» - پیشاهنگ در عرصه ساختن نقشه های الکترونی برای راهنمایی بحری

© Fotolia / Donvictori0«ترانزاس» - پیشاهنگ در عرصه ساختن نقشه های الکترونی برای راهنمایی بحری
«ترانزاس» - پیشاهنگ در عرصه ساختن نقشه های الکترونی برای راهنمایی بحری - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
در تاریخ مدنیت بشری زمانه های وجود داشتند، وقتیکه مردمان جسور که از بحیره ها و ابحار عبور میکردند و فقط به وسیله ستاره گان شب ها در آسمان جهت یابی کرده میتوانستند. بعدها – توسط نقشه ها از هزاران پوست، کاغذ متکاثف و مواد دیگر این کار را انجام میدادند.

و فقط ده سال قبل از آغاز قرن ХХI در سانکت پتیربورگ دستگاه اصولاً جدید برای راهنمایی بحری بر پایه تخنالوژی های معاصر ساخته شد. در این باره در مصاحبه با رادیو Sputnik ولادیمیر پاناماریوف معاون کمپنی «ترانزاس» پتیربورگ در باره ستراتیژی محصول چنین معلومات داد:
«ترانزاس» — موسسه بی نظیر است، این موسسه در سال های 90 قرن بیستم بنیانگذاری شده و به پیشاهنگ بکاربرد سیستم های الکترونی کارتوگرافی مبدل گشت. حالا کمپنی بیش از 30% سفارش ها در بازار جهانی اجرا میکند». کارمثمر موسسه را تناسب معقول نوآوری های تخنالوژیکی با کار ماهرانه با مشتریان، هم در روسیه و هم در خارج تامین میکند. در سال 1997 سیستم های راهنمایی روسیه در 117 کشتی گزمه در سویدن (پروژه Combat Boat-90) نصب شدند و در سال 1998 به کمپنی دیپلوم افتخاری Lloyds List « به خاطر سهم بس بزرگ و پی هم در تعلیم ملاحان» داده شد. طی سال های گذشته پروژه های کمپنی «ترانزاس» بصورت موفقانه در کوریا و انگلستان، در فرانسه و اسپانبه، آسترالیا و زیلاند جدید، بلغاریا و چین، برازیل و ترکیه و همچنان — در کشورهای دیگر تحقق یافته اند. بطور خاص باید گفت که کمپنی «ترانزاس» به مثابه تامین کننده دستگاه های تمرین سامان آلات راهنمایی برای اکادمی بحری — نظامی آلمان و شمالی ترین مرکز تعلیمی جهان در Maloy، ناروی انتخاب شده بود.
خبرنگار: آیا سفارش دهندگان به مطمئین بودن سیستم های الکترونی راهنمایی ساخته شده در سانکت پتیربورگ ارزش میدهند، اما جالب است، شما چگونه توانستید از رقبا پیش شوید؟ آیا کار کردن در شرایط بحران اقتصادی دشوار است؟ و پلان های شما در آینده چیست؟
ولادیمیر پاناماریوف گفت — درست است که برای ما وضع چنان موفقانه ثابت گردید، وقتیکه ما تازه کار خود را آغاز کردیم، به بازار اولین کمپیوترهای کتلوی شخصی برآمدند. و متخخصصین ما اولتر از همه پی بردند که از آنها میتوان برای تولید سیستم های راهنمایی بحری استفاده کرد.
در بیزنس کسی که ناوقت کرد، او موفق نمی شود! آنچه کی به بحران مربوط میگردد، پس از یک طرف، این دشواری های ناگزیرند، اما از جانب دیگر — جستجوی هرچه موثرتر کدام امکانات نو است، تا ستراتیژی را تصحیح کرد و به بازار با پرداخته های نو برآمد. از آغاز سال 2016 ما بالای سیستم های طرح های همگرا برای هزاران مشتری ما کار میکنیم، تا راهنمایی را در سیستم واحد کامل راهنمایی متحد سازیم که در کشتی های بحری و همچنان در مجتمع های ساحلی کنترول این کشتی ها، جابجا میگردند. در ساحه واحد اطلاعاتی، بدون تردید، تامین نمودن کنترول مطمئین به منظور تامین امنیت کشتی رانی آسانتر است. دراینجا به مثابه مثال میتوان فاجعه را به خاطر آورد که شب 14 جنوری سال 2012 در سواحل جزیره جیلو در ایتالیا، زمان رخ داد، وقتیکه کشتی بزرگ توریستی Costa Concordia که در داخل آن بیش از 4 هزار نفر قرار داشت، نسبت عمللکرد نادرست کیپتان دچار حادثه شد و غرق گردید. تلفات انسانی به بار آمدند. و کمپنی کی مالک کشتی Costa Concordia 1،5 میلیارد یورو خساره مند شد. اگر در آن وقت از ساحل بر فعالیت کیپتان کنترول تامین می بود، پس، ممکن، از تراژیدی جلوگیری بعمل آمده میتوانست. ما عقیده داریم که سیستم واحد ادره بحریه ها، با تبادله جهانی اطلاعات بین تمام شرکای رفت و آمد بحری، ضروری است. این — یکی از جهات اولویتی فعالیت موسسه «ترانسزاس» محسوب میشود. ما خوشحالیم که مشتریان در روسیه و کشورهای دیگر به سطح عالی کار موسسه «ترانسزاس»، مطمئین بودن صادرات و همچنان — تامین خدمات بهتر ، ارزش میدهند. ولادیمیر پاناماریوف می گوید، از نزد ما سفارش دهندگان نمی روند، برخلاف، اکثراً سفارش دهندگان نزد ما از رقبا می آیند.
در حال حاضر کمپنی «ترانسزاس» روسیه که وسایل الکترونی راهنمایی تولید میکند، ستندرد های قرن XXI را برای تمام رشته ها تعیین میکند. کمپنی چنین محصول خلاق مانند تخنالوژی واقعیت اضافی هنگام دید محدود، در آب های کشتی رانی شدید یا اعماق کم، شب هنگام یا در نواحی پوشش بد نقشه ها که منظره نهایی اوضاع ماحول را بدست میدهد، تولید میکند. کمپنی «ترانسزاس» همچنان در طرح ها برای تعلیم پرسونل بحری به سطح جهانی پیشتاز می باشد و در تولید دستگاه های تمرینی بحری ستندردهای نو تامین میکند. کمپنی — یکی از بزرگترین شرکت کنندگان در نظریه انکشاف راهنمایی های الکترونی (ای — نویگیشن) شمرده میشود که باید امنیت را در بحر بالا ببرد و سلسله ترانسپورتی خود را به حساب دادن اطلاعات به همه طرفهای ذیعلاقه بصورت آن — لاین بهبود بخشد.

 

 

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала