واشینگتن پست:ترامپ به ندرت در جلسات سازمانهای اطلاعاتی شرکت می کند

© Sputnik / Alexey Filippovواشینگتن پست:ترامپ به ندرت در جلسات سازمانهای اطلاعاتی شرکت می کند
واشینگتن پست:ترامپ به ندرت در جلسات سازمانهای اطلاعاتی شرکت می کند - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب امریکا مشغول تشکیل دولت خود است و به دلیل نداشتن وقت بندرت در کنفرانس های ماموران سازمان های اطلاعاتی آمریکا شرکت می کند.

 

به گزارش سپوتنیک، روزنامه واشینگتن پست ضمن اعلام این مطلب با استناد به منابع خود اطلاع داده، ترامپ تا به حال فقط دوبار در کنفرانس های ماموران اطلاعاتی شرکت کرده که بار اول یک هفته پس از انتخاب به سمت ریاست جمهوری و بار دوم سه شنبه گذشته در نیویورک بوده است. برعکس مایکل پنس، معاون رئیس جمهور آینده تقریبا هر روز با گزارش های سازمان های اطلاعاتی آمریکا آشنا می شود.

واشینگتن پست تأکید می کند رئیس جمهور منتخب آمریکا به سمت های کلیدی در زمینه تأمین امنیت ملی توجه زیادی نشان می دهد. از جمله دوین نونیس، رئیس کمیته امور اطلاعاتی مجلس نمایندگان کنگره امریکا اعلام کرد ترامپ حتی هنگام مذاکرات با رهبران کشور های خارجی و در جریان تشکیل دولت جدید برای امور امنیتی اهمیت زیادی قائل شده است. نونیس خاطرنشانساخت:" امنیت ملی برای دونالد ترامپ اولویت شماره یک است". واشینگتن پست اضافه می کند با این حال برخی معتقدند رئیس جمهور منتخب امریکا بطور آگاهانه در کنفرانس های اطلاعاتی شرکت نمی کند تا بی تفاوتی خود را نسبت به آنها نشان دهد. ضمنا ترامپ همچون پیشینیان خود گزارش های اطلاعاتی را بطور منظم دریافت می کند. 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала