صفحه بشار اسد را فیس بوک بست

© Flickr / Robert S. DonovanFacebook social network.
Facebook social network. - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
اداره کنندگان شبکه اینترنتی فیس بوک درحالی که از بستن صفحات متعدد وابسته به گروه تروریستی داعش و سایر تروریستها اظهار عجز می کنند، دراقدامی عجیب اقدام به بستن صفحه ریاست جمهوری سوریه کردند.

به گزارش  اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری العالم ، فیس بوک همچنین صفحات شبکه های تلویزیونی پشتیبان سوریه از جمله سما، الدنیا و المیادین را را از روز گذشته از دسترس خارج کرده است.
شبکه المیادین با اعلام خارج شدن صفحه فیس بوک خود از دسترس، از کاربرانش خواست برای دستیابی به خبرهای این شبکه به توییتر و همچنین تلگرام مراجعه کنند.
یادآور می شود برای جلوگیری از هرگونه افشاگری درباره کمک های گسترده غرب و پشتیبانان منطقه ای آن به تروریست ها و تقویت این گروهها، کشورهای غربی مدعی آزادی تاکنون بارها به مقابله با شبکه های تلویزیونی و صفحات اینترنتی مخالفان تروریست ها پرداخته اند.
درحالی که گروههای تروریستی خطرناکی مانند داعش و النصره و جیش الاسلام با آزادی کامل به تبلیغات در اینترنت و انتشار فلم و عکس از صحنه های کشتارمردم و سربریدن افراد بیگناه ادامه می دهند.
شبکه العالم نیز به دلیل پشتیبانی از مقاومت و افشاگری علیه تروریست ها و صهیونیست ها تاکنون بارها مورد هجوم کشورهای غربی و پشتیبانان آن از جمله عربستان سعودی قرار گرفته و آنها تلاش کرده اند با حذف العالم از ماهواره های نایل ست و عرب ست و همچنین هک کردن صفحات شبکه های اجتماعی ، به زعم خود مانع فعالیت العالم شوند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала