ملانیا ترامپ بانوی اول ایالات متحده شد

© REUTERS / Mike Segarملانیا ترامپ بانوی اول ایالات متحده شد
ملانیا ترامپ بانوی اول ایالات متحده شد - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
با پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری امریکا، ملانیا ترامپ بانوی اول ایالات متحده شد، وی سومین زن ترامپ میباشد.

به گزارش اسپوتنیکف ملانیا ترامپ که نام فامیل وی قبل از ازدواج کناوس بوده، در گذشته مانکن موفقی در نیویورک بود که در آنجا در سال 1999 با ترامپ آشنا شد.
شهرت روزافزون ملانیا به همکاری وی با مجله بریتانیایی پرآوازه GQ منجر شد و عکس برهنه وی در روی جلد شماره ماه ژانویه 2000 این مجله ظاهر گردید. به این ترتیب ملانیا اولین بانوی اول آمریکا است که عکس برهنه خود را در معرض دید عموم قرار داده است. ترامپ و کناوس در سال 2004 نامزد شدند و جشن عروسی آنها روز 22 ژانویه 2005 برگزار گردید. لباس عروسی ملانیا مورد توجه خاص رسانه ها قرار گرفت. وی با لباس عروسی سفید برفی با دنباله 4 متری به قیمت بیش از صد هزار دلار که توسط جان گالیانو از خانه مد دیور دوخته شده بود، با ترامپ ازدواج کرد. بیل کلینتون، رئیس جمهور آمریکا به همراه هیلاری همسرش از جمله مهمانان در این عروسی بودند. روز 20 مارس 2006 ترامپ و ملانیا پسری به نام بارون ویلیام ترامپ به دنیا آوردند. پیشتر ملانیا ترامپ در سخنرانی خود در ایالت پنسیلوانیا گفته بود که اگر بانوی اول آمریکا شود، زندگی خود را وقف دفاع از حقوق زنان ، کودکان و نوجوانان خواهد کرد.

 

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала