دوبازیگرهندی که نزدیک بود غرق شوند

© AFP 2023 / Aris MessinisЮный беженец прыгает в море рядом с лагерем беженцев в Афинах
Юный беженец прыгает в море рядом с лагерем беженцев в Афинах - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
انیل به تلویزیون محلی گفت خیلی کم با شنا آشنایی دارد و تنها می‌تواند در ساحل اندکی آب بازی کند.

در یک فلم هندی به نام مستی گودی که نزدیک بنگلور در حال ساخته شدن است، دو بازیگر هندی در کنار ویجای ستاره بالیوود بازی می‌کنند.
دوشنبه بعدازظهر این سه مرد از ارتفاعی حدود ۱۰ متر به محوطه آبی که در ۳۵ کیلومتری بنگلور واقع است، پریدند اما از آنجا که اودی و آنیل جلیقه نجات نداشتند، نزدیک بود غرق شوند.
به گزارش روزنامه هندو، هرچند گروه ساخت فلم مجوز فلمبرداری از این مخزن آب را کسب کرده بودند، اما با وارد شدن به آب برخلاف نظر مقامات آب و فاضلاب بنگلور عمل کردند.
در عین حال مهندسی که تنظیم کننده این عملیات بود گفت هیچ امنیتی برای این کار وجود نداشت و نزدیک بود این دو بازیگر را از دست بدهیم.
این دو بازیگر پیش از پریدن به داخل این محفظه بزرگ آب از انجام این صحنه ابراز نگرانی کرده بودند و گفته بودند در آب نمی‌توانند خودشان را کنترل کنند.
پس از این رویداد و نجات دادن این دو بازیگر، انیل به تلویزیون محلی گفت خیلی کم با شنا آشنایی دارد و تنها می‌تواند در ساحل اندکی آب بازی کند.
اودی هم که ترس از ارتفاع دارد گفت آنجا هیچ آماده سازی خاصی برای گرفتن این صحنه وجود نداشت و ما سه نفر فقط از آن بالا پریدیم پایین و خودمان را به خدا سپردیم.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала