در دبی دختر 15 ساله پاکستانی را مجبور به روسپی گری ساختند

© Flickr / Mario Antonio Pena Zapateríaدر دبی دختر 15 ساله پاکستانی را مجبور به روسپی گری ساختند
در دبی دختر 15 ساله پاکستانی را مجبور به روسپی گری ساختند - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
این دخترادعامیکند که عمه اش اورامجبور به همبستری با مردان ساخته ،وبرایش قول داده است که در پرداخت عملیات حیاتی پدردختربااوکمک میکند.

با توجه به سایت خبری thegreatmiddleeast.com ،دختر 15 ساله پاکستانی در مرحله اولی دادگاه دبی گفت، که او به دوبی برای کار آمده،و از روسپی گری هیچ اگاهی نداشت.

این دختر که  سمیره نام دارد گفت:مادر من مدت ها پیش فوت کرده، و در سال 2015 پدرم دچار سکته مغزی شد ،دکتوران گفتند که او نیاز به عمل جراحی با هزینه 80000درهم دارد. ما مردم فقیر هستیم و توانایی چنین مبلغ را نداریم".

عمه او در دبی کار میکند ، این دخترادعا میکند که و از او خواست تا برای کار بیاید. سمیره و پدرش در جنوری سال 2016 وارد دبی شدند،و عمه اش آنها را در یک هوتل جابجا کرده گفت که سمیره به عنوان فاحشه کار خواهد کرد.

سمیره گفت:"پدرمن این پیشنهاد را رد کرد،ما چند روزی درآنجا ماندیم،اما عمه من نمی دانم به چه شکل قادر به رد مرز پدرم شد".

او گفت"من به تنهایی با او باقی ماندم و به روسپی گری شروع کردم.عمه من با دو نفردیگر من را به هوتل های مختلف برای ملاقات با مشتریان بردند". او گفت، آنها اورا حتی زمانی که او بیمار بود وادار میساختند کار کند.

به گفته سارنوالی،بتاریخ اول جون پولیس دبی در مورد دختراطلاع دریافت و پولیس مخفی را به عنوان مشتری ارسال کرد. یکی از مظنونان،مرد 36 ساله هندی که بادختر وارد هوتل شد دستگیر شد. عمه و مظنون دیگرهنوزآزاد هستند.مرد دستگیر شده از انسان فروشی انکار میکند. 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала