ترامپ: رابرت گیتز دلقک است

© REUTERS / Mike SegarRepublican presidential nominee Donald Trump speaks at the National Guard Association of the United States 138th General Conference and Exhibition in Baltimore, Maryland, U.S., September 12, 2016.
Republican presidential nominee Donald Trump speaks at the National Guard Association of the United States 138th General Conference and Exhibition in Baltimore, Maryland, U.S., September 12, 2016. - اسپوتنیک افغانستان
عضو شوید
دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان، وزیر دفاع سابق امریکا را موجودی آشفته و دلقک توصیف کرد که بدون آشنایی واقعی با شخصیت وی، به بدگویی از او پرداخته است.

خبرگزاری ایرنا گزارش میدهد، که رابرت گیتز وزیر دفاع جرج بوش و باراک اوباما روز گذشته درمقاله ای ترامپ نامزد جمهوریخواهان را موجودی نادان و بی اطلاع خواند و گفته بود که او قابل اصلاح شدنی نیست و برای رهبری کشورش، گزینه ای خطرناک محسوب می شود.
نامزد جنجالی جمهوریخواهان نیز روز دوشنبه در واکنش به این سخنان، وزیر دفاع سابق امریکا را دلقک خواند.
وی در یک گردهمایی تبلیغاتی در ایالت کالورادو آمریکا با بیان اینکه یک دلقک درباره او به سخن پراکنی پرداخته است، گیتز را متهم کرد در حالی که عمری را در عرصه سیاسی و نظامی امریکا حضور داشته، جز یک دلقک تمام عیار چیز دیگری نبوده است.
ترامپ با بیان اینکه تا به حال از نزدیک با گیتز ارتباط و تماسی نداشته و فقط چند بار او را روی صفحه تلویزیون دیده است، گفت: وزیر دفاع امریکا بدون آن که او را بشناسد، درباره او بد گویی کرده است.

 

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала