پاسخ سیستم راکتی روسیه به امریکا

© Sputnik / Sergei Kazak /  مراجعه به بانک تصاویر Seven Russian missile regiments will be armed with the heavy silo-based 100-ton Sarmat intercontinental ballistic missile complex, a source in the defense industry complex told RIA Novosti on Friday.
Seven Russian missile regiments will be armed with the heavy silo-based 100-ton Sarmat intercontinental ballistic missile complex, a source in the defense industry complex told RIA Novosti on Friday. - اسپوتنیک افغانستان
عضو شوید
راکت جدید سنگین بالستیک RS-28 "سرمت" در آغاز سال 2018 به نیروهای راکتی استراتژیک روسیه تحویل داه می شود.

به گزارش انترفاکس به نقل از منبع در کمپلکس نظامی-صنعتی، این راکت جدید بالستیک بین قاره ای قدرتمند تر از راکت هسته ای " وایوود" می باشد، که براساس درجه بندی ناتو به نام SS-18 " ستانا" نامیده می شدند. راکت قبلی تقریبا یک اسلحه خوب به شمار میامد، اما راکت جدید چون بر اساس تجهیزات جنگی و ابزار غلبه بر دفاع ضد راکتی برجسته ساخته شده است، فوق العاده می باشد.

به گفته منبع، راکت "سرمت" قدرتمندترین و با ثبات ترین راکت می باشد که در هنگام استفاده از آن این راکت می تواند به زودترین وقت سرگلوله داغ خود را سرد بسازد. امکانات که "سرمت" دارد بی سابقه می باشد.
براساس اسناد متخصصین نظامی " سرمت" می تواند بخش نظامی به وزن 10 تن را به هر نقطه ای از جهان حمل کند. ضمنا می تواند ازقطب شمال و جنوب بگذرد.

مسلح سازی ارتش راکتی استراتژیک به چنین راکت نه تنها اثربخشی قسمتی از سیستم دفاع ضد راکتی که اکنون به شدت امریکا را دلسرد و عصبانی کرده است، بلکه مفهوم" ضربه ناگهانی جهانی "را نیز تحت سوال قرار داده است.

منبع تاکید کرده است، این تنها راه "ارزان و خوب" می باشد که ما در مقابل متجاوزان برای جلوگیری از حملات آن دست به ساخت این سلاح ویرانگر میزنیم تا از حملات متجاوزان جلوگیری کنیم و این خود نشانگر مسابقه تسلیحاتی می باشد.    

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала