مقررات لت و کوب زنان در عربستان

© AFP 2023 / Mohammed Huwaisزن مسلمان
زن مسلمان - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
دکتور سعودی کلیپ ویدئویی در باره دستورالعمل چگونگی زدو کوب زنان را منتشر کرد

به گفته داکتر سعودی منظور لت و کوب زن، تربیت او است و نه ابراز خشم.

متخصص مسائل ازدواج و روابط خانوادگی عربستان سعودی  کلیپ ویدئویی در باره دستورالعمل چگونگی لت و کوب زنان  را منتشر کرد. خالد السقفی در کلیپ ویدئویی آموزشی خود گفت: «می دانم این یک موضوع  پیچیده  است که  خطرات زیادی در خود نهفته دارد. اما  هدف این دستورالعمل، تربیت و نه  ابراز خشم است.»

السقفی در کلیپ ویدئویی خود توضیح می دهد که رعایت دستورالعمل های  اسلامی هنگام زدن زنان  ضروری است. مردان و شوهران نباید با شلاق و یا چیزهای تیز  زنان را  لت و کوب. باید از دستمال  و یا روسری استفاده کرد.  هدف از این تنبیه آن است که زن بفهمد رفتارش  نسبت به شوهرش صحیح نبوده است.  قبل از زدن زن، شوهر باید حقوق  خود و  وظایف زن را آنطور که  خداوند  تعیین کرده یادآوری بکند. در رختخواب  باید  نسبت به زن بی تفاوت باشید و به او پشت کنید و یا زن را مجبور کنید روی زمین بخوابد.  اما  نباید خانه را ترک کرد. هدف تربیت است و  نه « شستن  کثافت های خود  در ملاء عام».

السقفی گفت: «متأسفانه بسیاری از زنان می خواهند از حقوق یکسان با مردان برخوردار باشند.  این یک مسأله جدی است.  بعضی از زنان نیز دچار اشتباهاتی می شوند که مردان جهت تنبیه،  آنها را  کتک می زنند».

 

دکتر السقفی ابراز تأسف کرد که بسیاری از زنان  شوهران خود را تحریک می کنند.  همین کارها باعث لت و کوب زنان می شود».

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала