برگزاری نشست فوق العاده امنیتی رهبری حکومت در ولایت بامیان 

© ارگ ریاست جمهوری رخنامه برگزاری نشست فوق العاده امنیتی رهبری حکومت در ولایت بامیان 
برگزاری نشست فوق العاده امنیتی رهبری حکومت در ولایت بامیان  - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
نشست فوق العاده امنیتی رهبری حکومت که در آن مشاور امنیت ملی و مسئولان سکتور امنیتی نیز حضور داشتند، برگزار شد.

غنی در بامیان - اسپوتنیک افغانستان
غنی در بامیان: من افتخار دارم که خود را خادم ملت می‌دانم
به گزارش اسپوتنیک، ارگ ریاست جمهوری افغانستان نوشت: محمد اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان صبح امروز در راس یک هیات عالی رتبه دولتی به منظور بررسی وضعیت عمومی ولایت بامیان، به آن ولایت سفر نمود. در این سفر رئیس جمهور را امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری، استاد سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری، داکتر حمدالله محب مشاور امنیت ملی و شمار دیگری از اراکین بلند رتبه دولتی، همراهی می کردند. رئیس جمهور پس از مواصلت به میدان هوایی شهید مزاری، از سوی والی و سایر مسئولان محلی و اعضای شورای ولایتی مورد استقبال قرار گرفت.
سپس جلسه فوق العاده امنیتی رهبری حکومت که در آن مشاور امنیت ملی و مسئولان سکتور امنیتی نیز حضور داشتند، برگزار شد.
در این خبرنامه همچنان آمده است، که در این جلسه وضعیت عمومی امنیتی کشور مورد بررسی قرار گرفت و روی پلان گذاری های امنیتی، عملیات ها، دفع تهدیدات دشمن، چالش ها و ظرفیت های موجود ارگان های امنیتی و دفاعی، بحث صورت گرفت.
ارگ ریاست جمهوری افزوده است، که مسئولان ارگان های امنیتی و دفاعی ضمن اینکه در خصوص تعبیه قوت ها گزارش شان را ارائه کردند، خواهان گسترش حکومتداری و عرضه خدمات بیشتر به سطح ولسوالی ها شدند.
در ادامه این خبرنامه آمده است، که رئیس جمهور غنی با تاکید به اولویت های امنیتی و دفاعی، گفت که باید در زمینه حفاظت از مردم و تامین امنیت پروژه های انکشافی توجه جدی مبذول گردد و برنامه های اصلاحی و انکشافی ارگان های امنیتی و دفاعی مورد تطبیق قرار گیرد.
در پایان این خبرنامه ارگ ریاست جمهوری افغانستان نوشته است، که رئیس جمهور همچنان بر تامین امنیت شاهراه ها، جلوگیری از اخاذی های دشمن، تغییرات در قوماندانی های امنیه بر اساس معیار و شایستگی تاکید کرده، گفت: آن عده منسوبین امنیتی و دفاعی که در اجراات شان از خود شایستگی نشان داده اند، تقدیر شوند.

یادآوری می کنیم، که صبح امروز اشرف غنی با معاونانش به ولایت بامیان سفر کردند. 

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала