اسبی که برای فرار از کار خود را به خواب می‌زند + عکس

© AFP 2023 / Amer Hilabiاسبی که برای فرار از کار خود را به خواب می‌زند .
اسبی که برای فرار از کار خود را به خواب می‌زند . - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 15.06.2022
Telegram
اسبی به نام شکر "شوگر" به یک ستاره در شبکه های اجتماعی مبدل شده است. این اسب وقتی که حوصله برای مسابقه ندارد وانمود می کند که خواب است.
به گزارش اسپوتنیک، به نقل از نیویورک پست، این اسب زمانی به شهرت رسید که صاحبش جیم رز در فضای مجازی عکسی از اسبش منتشر کرد، عکسی از شوگر که روی چمن‌ها به پهلو دراز کشیده و در حال چرت زدن است، عکسی به ظاهر معمولی، اما با نوشته‌ای جالب: (شوگر راه نگاه کنید، او دوست ندارد کسی سوارش شود، اگر کسی با زین به او نزدیک شود خودش را روی زمین می‌اندازد و وانمود می‌کند که خواب است، این رفتار شوگر تا زمانی که سواران از او دور شوند ادامه دارد).
همین پست از جیم رز در فضای مجازی توفانی به پا کرد و در اندک زمانی بیش از 50 هزار مرتبه توسط کاربران مورد تائید قرار گرفت، این پست کم کم در فضای مجازی هم پخش شد و بیش از 400 هزار کاربر هم نظراتشان را درباره این اسب باهوش نوشتند. از جمله این پیام‌ها چنین جملاتی بود:(به شوگر می‌شود لقب یک روح رو داد)، (کاشکی من هم جای شوگر بودم)، (اسب باهوش) و (من هم دوست دارم مانند شوگر دائما بخوابم)
یکی از کاربران هم نوشته بود:(خدای من، تا اکنون فکر می‌کردم اسب‌ها تنها موقعی روی پهلو می‌افتند که مرده باشند، این رفتار خیلی عجیب و جالب توجه است) روزنامه نیویورک پست هم درباره اظهار نظر جالب این کاربر به یک متخصص خواب حیوانات مراجعه کرد و از قول او نوشت: این کار شوگر واقعا خیره کننده و قابل توجه است، چون اسب‌ها تنها هنگام خواب سنگین به پهلو دراز می‌کشند، نه در هر حالتی.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала