Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

ادای احترام به مارادونا از سوی زلاتان

Telegram
زلاتان ابراهیموویچ به دیگو آرماندو مارادونای فقید ادای احترام کرد و از همه خواست تا او را نظر به درخشش در زمین فوتبال قضاوت کنند.

به گزارش اسپوتنیک، مارادونا روز چهارشنبه به سن 60 سالگی در خانه خود در بوئنس آیرس در اثر حمله قلبی درگذشت. بازیکن بزرگ که برخی‌ها او را  به عنوان بهترین فوتبالیست تاریخ شناخته می‌شناسند.

عزاداری در ناپل ایتالیا برای مارادونا  - اسپوتنیک افغانستان
عزاداری در ناپل ایتالیا برای مارادونا

با در گذشت غم انگیز او بسیاری از افراد مطرح احساسات شان را در مورد او بیان و ادای احترام کردند.

 ابراهیموویچ ستاره میلان نیز در مورد مارادونا ابراز نظر کرد و  معتقد است كه مارادونا باید با کارهایی که در مستطیل سبز انجام داد، قضاوت شود.

او در این مورد به اسکای اسپورت گفت:" من بسیار متاسفم، زیرا مارادونا برای من چیزی فراتر از فوتبال است. این برای بسیاری به یک دین تبدیل شده است و من آنقدر خوش شانس بودم که او را شناختم و با او صحبت کردم".
ایبرا در ادامه افزود:" من همیشه او را به خاطر آن‌چه در زمین انجام داد قضاوت می کنم، کاری که در خارج از زمین انجام داد، به نظر من، مشکل اوست و مشکل ما نیست. ما باید او را به خاطر کارهایی که به عنوان یک فوتبالیست انجام داد به خاطر بسپاریم و به نظر من او برای همیشه به ماندگار خواهیم ماند".

مارادونا زندگی پُر حاشیه داشت و به دلیل اعتیاد به مواد مخدر و تمایل به سیاستگران چپ، چهره جنجالی دنیای فوتبال شناخته می‌شد.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала