افتتاح نخستین "دیسکوی حلال" در شهر جده عربستان + ویدیو

© Fotolia / Marco Scisettiافتتاح نخستین "دیسکوی حلال" در شهر جده عربستان + ویدیو
افتتاح نخستین دیسکوی حلال در شهر جده عربستان + ویدیو - اسپوتنیک افغانستان
عضو شوید
ویدیوهای منتشر شده در اسنپ چت از سوی دختران عرب نشان می دهد که در این دیسکو رقص و موسیقی شاد جریان دارد و دختران و پسران می رقصند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از شبکه خبری الجزیره، منابع خبری اعلام کردند که مسوولین عربستان سعودی این بار به سبک کشورهای غربی، دست به ایجاد کلوپ شبانه زده‌اند.

بعد از دبی و بیروت مجموعه کلوپ‌های شبانه "وایت" شعبه جدیدی در مقابل ساحل شهر جده را روز چهارشنبه، 12 جون افتتاح کرد، این کلوپ و دیسکوی رقص قرار است از ساعت 10 شب تا سه صبح به روی مردم باز باشد. همچنین ورود افراد زیر 18 سال به آنجا ممنوع خواهد بود.

بعد از روی کار آمدن ولیعهد شهزاده محمد بن سلمان، عربستان گام های بسیار مهم و بزرگی را در راه مدرنیته و سکولاریزم برداشته است.

ولیعهد محمد بن سلمان در اقدامی بی پیشینه آزادی های مدنی و اجتماعی فراوانی را برای زنان و مردان عربستان قایل شد.

از کنسرت ماریا کری خواننده مشهور غربی با لباس بسیار برهنه تا رانندگی برای زنان و ایجاد مشاغل بلند دولتی برای زنان را می توان از اقدامات تهورانه ولیعهد سعودی دانست.

در تازه ترین مورد یک دیسکوتیک رقص و ساز و آواز در شهر جده باز شده است. این دیسکو که حلال خوانده می شود و نوشیدن مشروبات الکولی در آن ممنوع است امروز در این شهر کار خود را آغاز کرد.

ویدیوهای منتشر شده در اسنپ چت از سوی دختران عرب نشان می دهد که در این دیسکو رقص و موسیقی شاد جریان دارد و دختران جوان در آغوش دوست پسران خود می رقصند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала