شمار بی‌سابقۀ دختران در واحدهای رزمی ارتش اسرائیل جذب خواهند شد

© REUTERS / Amir Cohen / شمار بی‌سابقۀ دختران در واحدهای رزمی ارتش اسراییل جذب خواهند شد
شمار بی‌سابقۀ دختران در واحدهای رزمی ارتش اسراییل جذب خواهند شد - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
ارتش اسرائیل تعدادی زیادی از دختران را در واحدهای رزمی وزارت دفاع ملی کشور جذب نموده است که تعداد آنها به یک‌هزار دختر می‌رسد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از رادیو گلگلتز اسرائیل، ارتش اسرائیل در پایان این هفته تعداد بی‌سابقۀ دختران را در واحدهای رزمی ارتش اسرائیل جذب خواهند کرد.
این دختران که به شکل داوطلبانه در ارتش اسرائیل در واحدهای رزمی این کشور خواهان خدمت استند تعدادشان یک‌هزار دختر می‌رسد.
لازم به ذکر است پنچ سال پیش دختران که به شکل داوطلبانه در ارتش اسرائیل جذب می‌شد تعداد دو برابر کمتر از حال بوده است.

Израильский основной боевой танк «Магах-7», модификация американского танка М60, состоявший на вооружении армии Израиля - اسپوتنیک افغانستان
اولین گروه تانکیست های دختر در ارتش اسرائیل+عکس

همچنان اشاره شده است که در میان دختران که به شکل داوطلبانه خواهان خدمت در واحدهای رزمی ارتش اسرائیل استند، دخترانی مذهبی (دینی) نیز می‌باشند.
علاوه بر اسرائیلی‌ها که در این کشور به طور دایمی زندگی کرده اند، جوانان اسرائیلی که در کشور های مختلف اروپایی، امریکا لاتین و افریقا به شکل مهاجر زندگی می‌کردند به کشور برگشته و به ارتش این کشور جذب شده اند.
به تعداد 312 نفر از اوکراین، 285 نفر از روسیه، 248 نفر از ایالات متحده امریکا و 167 نفر از فرانسه به نیروهای دفاعی اسرائیل پیوسته اند و به شکل داوطلبانه خواهان خدمت به ارتش اسرائیل شده اند.
یادآوری می‌کنیم که برای نخستین بار در ارتش اسرائیل، چهار دختر سرباز، به مقام فرماندهی تانک در جبهه جنگ به عهده گرفتند.
چهار تن از دختران سرباز اسرائیلی که دوره کارآموزی هدایت تانک جنگی را با موفقیت به پایان رسانده اند، به دریافت سردوشی مفتخر شدند و اعلام گردید که آن ها بزودی فرماندهی تانک را در جبهه جنگ به عهده گرفتند.
اسرائیل هم اکنون دارای چندین دختر برای هدایت جنگنده‌های جنگی می‌باشد، ولی این نخستین بار است که در نیروی زرهی اسرائیل، دختران سرباز فرماندهی تانک ها را به عهده می گیرند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала